kapicelik.com erotikfilmi.com ucuzcelikkapi.pro

Michał Daniel Mordarski - Spotkania autorskie
Get Adobe Flash player

Spotkania autorskie

 

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Przedstawicieli placówek oświatowych zainteresowanych organizacją niezapomnianych, pełnych radości spotkań dzieci z twórcą "Bajek dla superdziecka" - do przesyłania zgłoszeń pod adres mailowy biura: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W czasie spotkań autor prezentuje wybrane bajki, przeprowadza konkursy i odpowiada na pytania. Istnieje również możliwość opracowania specjalnego programu imprezy - najlepiej odpowiadającego oczekiwaniom maluchów.  

Tym samym mile widziane są wszelkie pomysły, które poza krzewieniem idei czytelnictwa - sprzyjają rozwijaniu dziecięcych talentów i to nie tylko tych plastycznych.

Ponieważ warunkiem dobrze zaplanowanego i satysfakcjonującego spotkania autorskiego jest możliwość zakupu książek z autografem - osoby zainteresowane mogą zakupić dowolną ilości egzemplarzy i tytułów po atrakcyjnej cenie. W tym celu wystarczy złożyć stosowne zamówienie.

Na życzenie do takich książek autor wpisuje indywidualne dedykacje.

 

Reklama